E enjte, 29.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nga anketat e shumë revistave, meshkujt e kanë zgjedhur Vida-n si femra me prapanicë më të bukur në botë. Besojmë se edhe ju pajtoheni. YllPress.com ju sjell disa foto për të krijuar mendimin tuaj.
Prapanica mė e bukur e botės

Vida Guerra, 37 vjeçarja kubaneze është modele dhe këngëtare, ndërsa gjithmonë është prezentë në revistat e meshkujve. Nga anketat e shumë revistave, meshkujt e kanë zgjedhur Vida-n si femra me prapanicë më të bukur në botë. Besojmë se edhe ju pajtoheni. YllPress.com ju sjell disa foto për të krijuar mendimin tuaj.
Vida Guerra
Vida Guerra
Vida Guerra
Vida Guerra
Vida Guerra
Vida Guerra
Vida Guerra
Vida Guerra
Vida Guerra

Publikuar: 12.04.2011 | 19:32
Lexuar: 7104 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arta (13/04/2011 09:03:17) hahahaha po shihet origjinaliteti i fotove te modeleve,krejt me foto shop te punume edhe un isha dal veq ma bukur se kjo mi ndreq fotot e mija me foto shop,kshyrjani foton me sandalle ngjyr vjollce kan harru me ja bo shtikllat ska shtiklla hiq hahaha mundohen me na bo budall me foto,po mir e ka pas njona qe i ka than ni djalit kurgjo sjom e bukur kshtu qka jom ne foto.
ridvan (15/04/2011 17:25:58) hehehehe per prapanic kurboet fjala per hertpar cisho ksi prapanice tfort auuuuuuuuuuuuu mukun tashti ndur nier ja kallxoj shartet e islamm binasit uuufffff
pajtimirexhaj (13/03/2012 02:39:16) shum [Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]?ref=246434
erblina (02/12/2012 19:42:06) oj sa sa te mira qeto fotot e shtikllave ne nete pse i kini qite se um kallen

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime